Leden 2010

Po dlouhý době!

15. ledna 2010 v 16:53 moje keci:-D
Nebudu se omlouvat za tu dlouhou odmlku!
Myslim,žhe to teď během školy trápí skoro většinu znás''blogařů''.Ale teď během pololetí budu mít aspon nějakou možnost se sem dostat:)Páč učení teď totálně hodim za hlavu.
Zrovna mi tu vyhrává Miley Cyrus:DEště tak před pár měsícema sem řikala žhe je to hnus.Chyba.Ta holka má něco do sebe.Jasně žhe ze mě nikdy nebude jedna z těch bláznivejch fanynek.
Nikdy...Jen jí ráda poslouchám,dobře se u toho přemejšlí:)Což je jedna z halvních věcí proč sem se odvážila sem po takový době jít.Díky bohu ať žije přemejšlení,bez toho bych se vám nevrátila:D
Tyo mám na sobě chuť něco změnit,ale vědět tak co.Taky máte občas ten pocit,žhe by ste na sobě měli rychle něco změnit jinak se stanete pro ostatni nudnou osobou?Nesnášim to.
Nechám tydle pocity vystěhovat zmí halvy páč je to fuckt na pytel..Dyť hej,je pátek,mám bejt někde venku bavit se dělat největší bordel.Bože co tu ještě dělám?Zůstanu doma..Aspoň pro zatim..Ten pohled z mího okna na ty zasněžený stromy a střechy mě uklidňuje,k tomu ty pecky od Miely:D
Nejspíš vás už unavuju:)Tak já to utnu:)Jak by řekla jedna kamarádka:DZDAREC VŮBEC:DTakžhe takhle:)

Vpřed všem krásným dnům:)
A na závěr něco pro vaše woči
Přesně tak s výgebem jde všechno líp:)